
Коптилка. Коптильня мала. 2 мм, 44х24х28. Двоярусна. Будиночок. +щіпа.
1 295 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптилка мала. Щепа 1кг. в подарок.
Також є коптильня без градусника (-200 грн.)
- Товщина металу 2 мм
- Двоярусна
- З водяним закривом
- Розмір камери 400*200*185 мм
- Загальний розмір 440*240*280
- Вага 10.6 кг
Цю коптилку можна користуватися як на вулиці, так і в приміщенні завдяки водяному затвору.
Коптильня розташована у виробничій олії, бажано його змити бензином або будь-яким іншим знежирювальним складом або пропалити.
Перед першим використанням необхідно пропалити, без їжі!
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10.6 кг |
| Довжина коптильні | 440 мм |
| Ширина коптильні | 240 мм |
| Висота коптильні | 260 мм |
| Діаметр коптильні | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | КС |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴










