
Телескопічна ручка для сучкорізу. Штанга алюмінієва висувна 2.35 м.
363 ₴
- В наявності
- Код: Штанга алюминиевая
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штанга висувна, телескопічна, дворівнева
- Матеріал алюміній
- Товщина стінок 0.45 мм
- Вага 500 грамів
- Висота 1.30 до 2.35 метра
- Дворівнева
- Фіксується напівобертом самої труби або вліво або вправо.
- Виробництво Китай
Сфера застосування: висоторіз або сучкоріз, плодознімач, підсак (ловинна снасть).
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті: http://prostotovar.com.ua/product_list
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Телескопічна ручка |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 30 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 2300 мм |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


