
Лопата американка рейкова сталь
258 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата американка рейкова сталь.
- Лопата копіювально-підбірна, універсальна.
- Матеріал — сталь рейкова
- Добре зарекомендувала себе для викопування кущів картоплі, вона підринає під кущ, не пошкоджуючи картоплю.
- Також їй зручно вибирати ґрунт у траншеї під кабель, колодязя, траншеї під фундамент.
- Робоча глибина 290 мм
- Ширина 220 мм
- Діаметр під держак 40-35
Зручна для запилювання будь-якого ґрунту. Завдяки напівсферичній формі, слугує довше за інші типи лопат.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 0.29 мм |
| Ширина леза | 0.22 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лопати | універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴




