
Лопата копальна загострена рейкова сталь
258 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата копальна загострена або штикова, рейкова сталь.
- Лопата копальна штик
- Матеріал — сталь рейкова
- Робоча глибина 290 мм
- Ширина 200 мм
- Діаметр під держак 40-37 мм
Призначена для всмоктування садово-городнього ґрунту і будівельних цілей.
Лопата міцна не ламається, можна використовувати під будівництво.
Зручна для запилювання будь-якого ґрунту.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 0.29 мм |
| Ширина леза | 0.2 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴





