
Лопата совкова, пісочна рейкова сталь
258 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совкова, пісочна, підбірна, рейкова сталь.
- Лопата підбірна
- Матеріал — сталь рейкова
- Діаметр під держак 40-37
- Робоча довжина 270 мм
- Ширина 220 мм
- Призначена для вантажно розвантажувальних робіт, підбирання, садово-будівельного матеріалу, ґрунту.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лопати | Совкова |
| Довжина леза | 0.27 мм |
| Ширина леза | 0.22 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴



