
Диво лапата 9 зубів. Турбо лопата
1 085 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудо лопата, диво вила.
- Має 9 зубців (штирів або стрижнів)
- Товщина прута 10 мм
- Прут виготовлений із пружинної сталі марки 665
- Всмоктувана ширина 600 мм
- Всмоктувана глибина 250 мм
- Висота загальна 1115 мм
- Виготовлена з профільної труби 20х20 мм
- Товщина профільної труби 2 мм
- Вага 7 кг
Пропонованим агрегатом до снаги виспати, одній людині, велика кількість землі, без особливого навантаження на спину.
Досить натиснути на упор ногою й потягнути двома руками, ручки на себе.
Завдяки упору ззаду рами, виходить великий важіль (плечо), він і допомагає підняти або вивернути землю назовні.
У наявності також є диво лопати 7 зубців
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 460 мм |
| Ширина леза | 0.6 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴





