
Лопата рейкова сталь зернова-снігоприбиральна
303 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | лопата для прибирання снігу |
| Конструкція | нескладна |
| Матеріал робочої частини | сталь рейкова |
| Покриття | пофарбоване |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр кріплення під держак | 40 мм |
| Довжина: | 50 см |
| Довжина робочої частини | 34 см |
| Ширина робочої частини | 34 см |
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Довжина леза | 0.4 мм |
| Ширина леза | 0.34 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴








