
Інкубатор ламповий Квочка мі 30 1-Е з механічним переворотом. З пірамідкою. Ламповий
3 025 ₴
- В наявності
- Код: Лампа
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Інкубатор ламповий Квочка мі 30 1 — Е з механічним переворотом. Ламповий
Характеристики:
Виробник — Квочка, Черкаси
Переворот яєць — автоматичний
Споживана потужність — 30 Вт
Оптимальний температурний режимчника С +37.7.....+38.3
Підтримування вологості — Вентилятор
Повітряобмін - природний
Нагрівальний елемент — 4 лампи
Габарити мм — 470*470*210
Вага — 2.5 кг
Середня місткість яєць:
- Курячі яйця 80
- Гусячі яйця 40
- Качині яйця 50
- Перепелині яйця 200
- Індюшині яйця 50
Ручний поворот яєць у процесі інкубації — це досить втомливе та рутинне заняття. У цій моделі акваріума використовується інноваційна технологія перевороту яєць за допомогою зміни кута нахилу корпусу. Процедура перевороту яєць займе у вас не більш ніж 2 секунди.
Інкубатор постачається з цифровим терморегулятором, який автоматично з високим ступенем точності в процесі інкубації підтримує задану температуру.
Також ця нова модель акваріума обладнана розподільником повітря й вентилятором, завдяки чому підтримується оптимальний баланс вологості та температури.
Оскільки робоче положення пліч-о-плічного міхура — похиле, то для того, щоб вода з піддона не проливалася, для підтримки вологості передбачені 4 контейнери з вологопоглинальними серветками.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Виробник | Квочка |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 37 град. |
| Максимальна температура | 39 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
- Ціна: 3 025 ₴





