
Тарілка глибока для саджа 36 см, піднос
185 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка для саджа з харчової нержавіючої сталі.
Глибина по бортах близько 3 див.
Діаметр 36 см
Розрахована на велику компанію, з нею ви не будете переживати, що все не влізе на тарілку і буде вивалюватися з країв На фото показала для порівняння як виглядає в садже тарілка глибока і дрібна.
Щипці продаються окремо 24см - 40грн, 30см - 50 грн
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 360 мм |
| Колір | Сірий |
| Ручки | Немає |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Щипці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴









