
Менажниця овальна. Менажниця дерев'яна. Бук. 28х20 см
246 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Менажниця — це унікальний та стильний посуд, який стане в пригоді для сервірування столу, на вечірках і навіть на пікніках. Вона вміщує відразу кілька страв, які не змішуватимуться між собою.
Товщина — 30 мм
Розмір — 280х200 мм
Матеріал дерева - бук
Секції — 1 шт.
Більше товарів дивіться за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴





