
Підставка для подання гарячих страв. Садж глиняний 28 см. Тажин.
957 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садж глиняний 28 см. Тажин. Таджин.rong></p>
Характеристики: Також у наявності є щипці для вугілля, завдовжки 30 см — 90 грн Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною. Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Комплектація
* Кована підставка — 1 шт.
* Таджин, діаметр 28 см — 1 шт
* нижня глибока тарілка для вугілля 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 957 ₴








