Подарок

Коптильня. Велика 2мм, з термометром, 51х32х36. Двоярусна.
1 676 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня або коптилка, велика з термометром, товщина металу 2 мм. Є коптилка без термометра, ціна=750
- Товщина металу 2 мм
- Двоярусна
- З водяним затвором
- Розмір камери 460x265x250
- Загальний розмір 515x265x360
-
Завдяки водяному затвору можна використовувати і на вулиці, і в приміщенні.
-
Вага 13.200 кг
Коптильня знаходиться у виготовленні олії, бажано його змити бензином або будь - яким іншим знежиреним складом або ж підпалити.
Перш ніж почати вживати, потрібно пропалити, без їжі!
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр коптильні | 260 мм |
| Довжина коптильні | 470 мм |
| Ширина коптильні | 260 мм |
| Висота коптильні | 300 мм |
| Вага | 14.2 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Діаметр | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 676 ₴









