
Колун 3 кг. Колун із ручкою. Колун литий
483 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: колун У-3 опт
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун 3 кг. Колун із ручкою. Колун литий призначений для кілки дров.
Бити обуху не рекомендується, колоду лито, а не кований. коліть правильно.
Параметры:
- Колун литий — сталь 40
- Вага без ручки — 3 кг
- Вага з ручкою — 3,8 кг
- Довжина леза — 180 мм
- Товщина леза максимальна (в центрі) - 50 мм
- Посадковий отвір під ручку — 55х27 мм
- Довжина: з ручкою — 900 мм
- Ручка дерево — Ясен
Виробництво та колана та ручки Україна, Харків.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TALAN |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 21 мм |
| Ширина леза | 6 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.





