
Лопатка посадкова. З ручкою. Анодована
101 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПТ ПО ТЕЛЕФОНА ВІД 10 ШТ.
Лопатка посадкова, розсадна, садово-городня. З дерев'яною ручкою. Анодована
- Лопатка з анодованим покриттям
- Залізна
- Товщина металу — 1.2 мм
- Довжина загальна — 470 мм
- Довжина робочої частини — 170 мм.
- Ширина робочої частини — 85 мм.
- Ручка — дерево (Ясен)
Завдяки напівсферичній формі лопатка міцна та зручна.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Виробник | Модуль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина рукоятки | 300 мм |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 170 мм |
| Ширина леза | 85 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴





