
Граблі Волокуша великі. Розпушувач 9-зубий.
232 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Граблі — незамінний помічник дачників і садівників.
"Волокуша" — це дуже зручні граблі оригінальної закругленої форми. Виготовлені з високоміцного металу. Не гнутися. Не ламаються. Кінчики зубів дуже гострі.
Граблі "Волокуша" мають
- 9 зубців
- ширина — 30 см
- оцинковане покриття
- підходять під держак 30 мм (з під тюпки або граблів)
Завдяки нестандартній формі істотно покращують якість робіт. Отримайте високу оцінку користувачів.
Вони не тільки ідеально підходять:
- для прибирання листя й садового сміття
- для розпушування ґрунту
- для підготовки грядок для посадки
Добре зарекомендували себе навіть сирою землею, оскільки не відбувається налипання землі. Трава та листя не забивається між зубами, що набагато пришвидшує процес оброблення землі. У рази пришвидшують і полегшують роботу садівника щодо звичайних граблів. Кінчики зубців також підлягають лазерній обробці для самозаточування.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Твердість робочої частини | 5 HRC |
| Порода дерева | Граб |
| Ширина робочої частини | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зубів | 9 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 232 ₴




