
Тарілка миска глиняна глибока Галушка 750 мл (ангоб)
87 ₴
- В наявності
- Код: ангобГалушка
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глиняна тарілка
- Діаметр 18 см
- висота 6.5 см
- об'єм 750 мл
- Матеріал — глина червона (подібна з малюнком — різзю "Ангоб")
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Слов'янськ ЕКО |
| Тип тарілки | Супова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 65 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 750 мл |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Ручки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴








