
Сучкорез высотный ручной. 4 мм образец СРСР.
431 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкорез висотний, ручний с ножівкою. Зразка СРСР.
- Товщина леза - 4 мм.
- Матеріал - Загартоване зализо
- Діаметр гілки до 34 мм.
- Конструкция повністю - метал.
- Виробництво - Фабричний Китай
Больше товаров можно посмотреть и заказать на нашем сайте:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 40 мм |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Загальна довжина | 650 мм |
| Твердість ріжучого леза | 35 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 34 мм |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Daiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴




