
Культиватор ручний 5 р. Еж.
492 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Культиватор ручний 5 р. Ожин
- Матеріал зірок — алюміній
- Дає змогу культивувати ґрунт своїми алюмінієвими зірками.
- Дає змогу підрізати бур'ян П-подібним ножем
- Матеріал ножа сталь, твердість — 28-30 од.
- Заточення ножа з 2 сторін
- Хід ножа — 7 градусів
- Ширина ножа 135 мм
- Висота ножа 120 мм
- Довжина в складі — 380 мм
- Одягається на держак діаметром — 30 мм
- Вага — 1.2 кг
- Виробник — Україна, Вінниця
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 135 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 5 |
| Довжина інструменту | 380 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴





