
Лопата копальна загострена неіржавка сталь. 2 мм
370 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата копальна загострена або штикова, неіржавка сталь. 2 мм.
Завдяки властивостям матеріалу неіржавкої сталі, ґрунт не прилипає до лопати.
Характеристики:
- Лопата копальна штик
- Матеріал — неіржавка сталь
- Робоча глибина 230 мм
- Ширина 220 мм
- Діаметр під держак 40-37 мм
- Товщина металу — 2 мм.
Призначена для всмоктування садово-городнього ґрунту і будівельних цілей.
Лопата міцна не ламається, можна використовувати під будівництво.
Зручна для запилювання будь-якого ґрунту.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 230 мм |
| Ширина леза | 220 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




