
Лопата копальна. американка неіржавка сталь. 2 мм. Універсальна.
370 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совково-копальна, американка або америка, неіржавка сталь. 2 мм. Універсальна.
Завдяки напівсферичній формі, зручна, міцна. Сама підкопушує під кущ картоплі, виконує функції совкової лопати та штикової на землі та будівництва.
Завдяки властивостям матеріалу неіржавкої сталі, ґрунт не прилипає до лопати.
Характеристики:
- Лопата совково-копальна.
- Матеріал — неіржавка сталь
- Робоча глибина 230 мм
- Ширина 210 мм
- Діаметр під держак 40-37 мм
- Товщина металу — 2 мм.
Призначена для всмоктування садово-городнього ґрунту і будівельних цілей.
Лопата міцна не ламається, можна використовувати під будівництво.
Зручна для запилювання будь-якого ґрунту.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 230 мм |
| Ширина леза | 210 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





