
Окучник дисковий ручний. 36 см диски. Дисковий окучник. Фазан.
2 145 ₴
- В наявності
- Код: Ф36
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дисковий окучник із великими дисками. Колір може бути змінений.
- Диски сталь 40
- Діаметр дисків 360 мм
- Довжина рами 750 мм
- Висота 600 мм.
- Диски завтовшки -2 мм.
- Вага 9 кг
- Диски обертаються на підшипниках (розбірні)
- Дає змогу закучувати високі кущі картоплі.
Призначений для роботи двох людей. Одна людина штовхає, друга тягне, допомагає й керує.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Плуг ручний |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 2 |
| Довжина інструменту | 1300 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина обробки | 750 |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 8 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴






