
Чудо лопата з регульованою ручкою. 7зуб'єв. Чудо вила. Турбо лопата
1 338 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудо лопата з регульованою ручкою. 7зуб'єв. Чудо вила.
Товщина профільної труби 2 мм, не плутати з 1.5 мм як на просторах інтернету.
- Ручка регулюється за висотою — до 970-1400 мм.
- Вкапована ширина 460-470 мм
- Всмоктувана глибина 300 мм
- Нижня робоча частина, виготовлена з профільної труби — 25х25 мм.
- Ручка з профільної труби — 20х20 мм.
- Має 7 зубців (штирів або стрижнів)
- Товщина кожного прута (для всмоктування) — 10 мм
- Прут виготовлений із пружинної сталі марки 665
- Вага — 6.5 кг
- Виробництво — Харків, Украина.
Пропонованим агрегатом до снаги виспати, одній людині, велика кількість землі, без особливого навантаження на спину.
Досить натиснути на упор ногою й потягнути двома руками, ручки на себе.
Завдяки упору ззаду рами, виходить великий важіль (плечо), він і допомагає підняти або вивернути землю назовні.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 290 мм |
| Ширина леза | 460 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Матеріал ручки | сталь |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴










