
Сеялка. Жабка ручна. d 20 мм. Сеялка
647 ₴
- В наявності
- Код: сажалка d 20
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жабка ручна для дрібнозернистого насіння.
- висота 1000 мм
- внутрішній діаметр -21 мм
- зовнішній діаметр -25 мм
- глибина для висаджування 80 мм
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль |
| Країна виробник | Україна |
| Рекомендована площа | 100 кв.м |
| Кількість висіяних рядів | 1 |
| Ширина міжряддя | 100 мм |
| Глибина загортання насіння | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість бункерів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴




