
Чудо лопата 7зуб'їв. Турбо лопата
1 025 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудо лопата, диво вила.
- Має 7 зубців (штирів або стрижнів)
- Товщина стрижня 10 мм
- Прут виготовлений із пружинної сталі марки 665
- Всмоктувана ширина 460 мм
- Вкапована глибина 290 мм
- Висота загальна 1115 мм
- Виготовлена з профільної труби 20х20 мм
- Товщина профільної труби 2 мм
- Вага — 6.5 кг.
- Виробництво — Харків, Україна.
Пропонованим агрегатом до снаги виспати, одній людині, велика кількість землі, без особливого навантаження на спину.
Досить натиснути на упор ногою й потягнути двома руками, ручки на себе.
Завдяки упору ззаду рами, виходить великий важіль (плечо), він і допомагає підняти або вивернути землю назовні.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Вила копальні |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Твердість робочої частини | 65 HRC |
| Ширина робочої частини | 460 мм |
| Кількість зубів | 7 |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | сталь |
| Довжина леза | 250 |
| Ширина леза | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴







