
Колун 2 кг. Колун із ручкою. Колун литий.
442 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун 2 кг. Колун із ручкою. Колун литий призначений для кілки дров.
Має опуклі бічні сторони, які допомагають ефективно колоти дрова.
Бити обуху не рекомендується, колоду лито, а не кований. коліть правильно.
Параметры:
- Колун литий — сталь 40
- Вага без ручки — 2 кг
- Вага з ручкою — 2,5 кг
- Довжина леза - 195 мм
- Ширина леза — 85 мм
- Товщина леза максимальна (в центрі) - 55 мм
- Посадковий отвір під ручку-55х20 мм
- Довжина: з ручкою — 800 мм
- Ручка дерево — Ясен
Виробництво та колана та ручки Україна, Харків.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 195 мм |
| Ширина леза | 55 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴








