
Садовий паркар 1*20 м комірка 20*20 мм огорожа забор пластиковий
1 784 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садовий паркар 1*20 м комірка 20*20 мм огорожа забор пластиковий
Садові пластикові забори є ідеальним рішенням для створення огорожі, що не потребує постійного утримання. Виготовлені з високоякісного пластику, вони відповідають усім вимогам стійкості до ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує тривалий термін експлуатації без втрати зовнішнього вигляду. Їх можна легко встановити без необхідності спеціального інструменту або складних процесів монтажу.
Вони не лише виконують роль функціональної огорожі, але й стають чудовим елементом декору, надаючи вашому саду завершений вигляд.

Завдяки своїй міцності і стійкості до погодних умов, садові пластикові забори є надійним та довговічним рішенням для вашого саду чи городу, забезпечуючи комфорт та безпеку вашій родині та рослинам.
Переглянути весь асортимент магазину Ви можете за посиланням: https://prostotovar.com.ua/ua/product_list
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Вольерна |
| Ширина | 1 м |
| Довжина | 20 м |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Призначення огорожі | Для котеджів і будинків, Для паркових зон, Для декору |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір комірки | 20*20 мм |
- Ціна: 1 784 ₴





