
Велика саперна лопата БСЛ-110
515 ₴
- В наявності
- Код: БСЛ
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика саперна лопата — призначений для самоофарбування та інших земляних робіт.
- . Довжина — від вістря сталевого полотна до кінця ручки (черенка) — 110 см.
- Ширина сталевого полотна — 20 см.
- Висота сталевого полотна — 25 см.
- Вага великої саперної лопати приблизно 1,9 кг.
- Її штатна інвентарна назва — БСЛ-110
- Марка стали - 40
- Виробництво — Україна
Велика саперна лопата являє собою схожу на звичайну садову «штикову» лопату, однак зі своєрідною формою сталевого лотка (штик, недобру назву) (без загострення на кінці), що дає змогу працювати цим інструментом одночасно як штикову, так і як совкову лопату. Має суто стандартизовані розміри, оскільки використовується ще і як імпровізований вимірювальний інструмент
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті: http://prostotovar.com.ua/product_list
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 см |
| Загальна вага | 1.9 г |
| Стан | Новий |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 25 см |
| Ширина робочої частини | 20 см |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Рукоятка | |
| Тип рукоятки | Незнімна |
| Довжина рукоятки | 110 см |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага лопати | |
| Вага | 1900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴







