
Сковорідка кришка гриль 40 см ТМ "BRIZOLL"
1 174 ₴
- В наявності
- Код: Гриль 40
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чавунна кришка-сковородка гриль — це універсальний кухонний інструмент, який поєднує в собі функції кришки для казана та повноцінної сковороди-гриль. Вона виготовлена з високоякісного чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та тривале збереження температури, даючи змогу ідеально просмажувати продукти.
Характеристики:
- Діаметр — 400 мм
- Вага — 6,4 кг
- Висота ребра в кришці — 4 мм
- Висота кришки — 4 см
- Товщина стінки — 3,8 мм
- Товщина дна — 4.4 мм
- Підходить для казана 12 і 15 літрів
Ребриста поверхня сковороди-гриль створює характерні просмажені смужки на м'ясі, рибі, овочах та інших продуктах, а також сприяє стіканню зайвого жиру.
Чавун із часом створює природне антипригарне покриття, що робить казан довговічним і покращує смакові якості страв, що готуються.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті http://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 40 (см) |
| Довжина посуду | 40 см |
| Ширина посуду | 40 см |
| Висота стінок | 3.8 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 6.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174 ₴





