
Кірка будівельна 2 кг. Кайло 2 кг.
493 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є ОПТ (ціна за договореними).
Кірка будівельна. Кайло 2,5 кг. З ручкою.
- Розмір без ручки — 80х500 мм.
- Вага — 2 кг.
- Довжина з ручкою — 900 мм.
- Матеріал ручки — дерево - Ясен
- Виготовлена з литої сталі
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина тримача | 90 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Колір | Чорний |
| Тип сокири | Будівельно-господарський |
| Оміднений інструмент | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴





