
Плошкоріз стрижі 2 шт. із тримачами. Сталь (Г 65) оригінал. Харьков
595 ₴
- В наявності
- Код: Плоскорез ОП. 2 с/р
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плошкоріз (полотник) стриж.
- Виготовлений із пружинної сталі марки 665
- Товщина металу 1.5 мм
- Довжина леза великого -120 мм
- Довжина леза малого — 60 мм
- Ширина леза — 22 мм
- висота скоби великого — 75 мм
- Висота скоби малого — 70 мм
- Хід ножа 7 градусів
- Держаки з дерева — довжина 120 см
Дуже практичний і ефективний інструмент для розпушування та прополювання ґрунту в міжрядах різної ширини, а також для підготовки грядки під посадку або після збирання врожаю.
Основним призначенням плоскоріза, є прополка та розпушування.
У такий спосіб ми маємо сапу, пухкість, копалку.
.
Більше товару на нашому сайті https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Твердість робочої частини | 65 HRC |
| Ширина робочої частини | 120 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Плоскоріз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










