
Триммер MAT-Rixx MAX, акумуляторний з розбірною штангою. Безщітковий
4 846 ₴
- В наличии
- Код: А 5279
+380 (66) 516-91-96
Алена- +380 (97) 997-82-93Алена
- +380 (50) 713-12-12Александр
- +380 (98) 103-30-20Александр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Асинхронний (безщітковий) двигун має більш просту конструкцію з більшими габаритами, ніж у щіткового, а також охолоджується за допомогою зовнішньої системи охолодження. Такі двигуни витриваліші, мають підшипники великого розміру, які можна замінити окремо.
Основні переваги безщіткових двигунів - висока ефективність, надійність та довговічність. Відсутність щіток усуває тертя та знос, що знижує витрати на обслуговування та робить двигун більш тихим та енергоефективним. Крім того, вони компактні, стійкі до перегріву і забезпечують високий момент, що крутить, при невеликих розмірах.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ДАННОЇ МОДЕЛІ:
- Двигун зверху (минимальний ризик попадання вологи, пилу та інших дрібних елементів)
- Потужний двигун, фактично, як на бензиновому тримері
- Цілісний вал, не гнучкий
- Плавний запуск
- Розбірна штанга (алюміній)
- Захист від випадкового включення
Безщітковий Акумуляторний триммер MAT-Rixx MAX з розбірною штангою.
Виробництво - фабричний Китай. Якість - висока, перевірено на практиці.
Характеристики:
Тип двигуна: безщітковий
Напруга: 21 В
Місткість акумулятора: 4 Ач (2 шт.)
Діаметр (лески)волосіні: 2,4 мм
Діаметр ножа: 255 мм
Ширина скошування: 300 мм (ліска) / 255/305 мм (ніж)
Довжина штанги: 1,6 м (розбірна)
Вага: 2,8 кг (без акумулятора)
Час роботи: до 40 хвилин (на одниму акумуляторі)
Комплект поставки:
- триммер
- 2 акумулятори
- зарядний пристрій
- катушка (шпуля)
- ніж 2Т
- ремінь
- захист
- ручка
- ключи
Більше товарів можна переглянути та купити на сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matrix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Мощность двигателя | 0.3 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 300 мм |
| Ширина скашивания лески | 300 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 305 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9500 об/мин |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Дополнительные характеристики | |
| Складная ручка | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Диаметр штанги | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 846 ₴








