
Болгарка МШУ Mustang МТ5-85021 акумуляторна 38v
3 317 ₴
- В наявності
- Код: А 9827
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Це високопродуктивна акумуляторна болгарка з потужністю 1200 Вт, призначена для шліфування, різання та зачищення різних матеріалів. Інструмент розроблений для зручної й безпечної роботи, як у професійній сфері, так і для побутових завдань.
✅ Основні переваги:
Потужність: 1200 Вт — продуктивна робота навіть під навантаженням
Акумулятор: спеціальна літієва батарея, яка забезпечує тривалий час роботи та тривалий термін експлуатації
Світлодіодний індикатор: показує рівень заряду батареї та обраний режим швидкості
Кнопка зміни швидкості: утримуйте 3 секунди для перемикання обертів
Ручка з можливістю встановлення вліво або вправо — для зручності в роботі будь-якою рукою
Швидке регулювання захисного кожуха без інструментів — підвищена безпека та зручність
⚙️ Технічні характеристики болгарки MUSTANG МТ5-85021:
Потужність: 36 В
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 3,0 А·год
Кількість швидкостей: 3
3000 об/хв
6000 об./хв
9000 об/хв
Максимальний діаметр відрізного диска: 125 мм
Посадкова різь: М14
Робоча напруга зарядного пристрою: 230–250 В/50 Гц
Комплектація
✅ 1× Акумуляторна кутова шліфмашина (потужність 1200 Вт)
✅ 2 × Акумулятори
✅ 1 × Швидкий зарядний пристрій
✅ 1× Захисний кожух
✅ 1× Додаткова ручка
✅ 1 × Ключ для затискання диска
✅ 1× Отрезной диск 125 мм
✅ 1× Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 3 317 ₴







