
Казан 8 л WOK з кришкою-сковородою+тринога. Майстерня
2 297 ₴
- В наявності
- Код: W36-2+тренога
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Казан-сковорода, чавунний, WOK дає змогу: гвідвести в ньому їжу на побутових приладах і відкритому вогні, а також є можливість встановити його на стіл без підставки, на плоску платформу із зовнішнього боку казана.
Особливістю чавунного казана-сковороди WOK є швидке та рівномірне нагрівання всієї поверхні, що дає продуктам швидко обсмажуватися й зберігати соковитість усередині.
Характеристики Казана Майстерня:
- Укомплектований чавунною кришкою-сковородою + тринога
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Об'єм — 8 л
- Діаметр — 340 мм
- Висота — 150 мм
- Товщина стінок — 4 мм
- Ідеальна товщина дна — 8 мм
- Зовнішній діаметр (площадки) дна — 125 мм
- Тип ручки — лита
- Товщина стінок кришки-сковороди - 3.5 мм
- Товщина дна кришки — 4 мм
- Об'єм кришки — 3.7 л
- Вага з кришкою — 9.8 кг
- Кришка-сковорода — з гладкою поверхнею
- Виробник — Україна
Характеристики триноги:
- Діаметр — 350 мм
- Висота — 410 мм
- Ніжки з фіксацією — з суцільного стрижня
- Вага — 3 кг
- Виробник — Україна
Має такі особливості:
- Рівномірне нагрівання та утримання тепла, що забезпечує рівномірне приготування їжі.
- Природні антипригарні властивості, які поліпшуються з плином часу та використанням.
- Довговічність і стійкість до зношування, завдяки міцності чавуну.
- Універсальність, що дає змогу готувати різноманітні страви — від смаження до тушкування й запікання.
- Брак хімічних покриттів, що робить її безпечною для здоров'я.
Більше товару можна подивитися на нашому сайті
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 195 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 8 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Кількість у наборі | 3 шт. |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 34 (см) |
| Довжина посуду | 44 см |
| Ширина посуду | 34 см |
| Висота стінок | 15 см |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Колір | Чорний |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Товщина дна | 8 мм |
| Багатошарове дно | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Немає |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Використання в духовці | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Знімна ручка | Немає |
| Підходить для індукційних плит | Да |
| Зливний носик | Немає |
| Кришка з отвором для виходу пари | Немає |
| Комплектація підставкою | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 297 ₴







