
Гілкоріз висотний із штангою. Лезо 4 мм, ручний.
836 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз висотний ручний із ножівкою, зразка СРСР + Телескопічна висувна штанга з алюмінію.
Штанга не тонка, міцна, легка, зручна.
Характеристики сучкоріза:
- Товщина леза - 4 мм.
- Матеріал — сталь
- Діаметр сучків до - 34 мм.
- Конструкція повністю — метал.
- Виробництво — Фабричний Китай
Штанга висувна, телескопічна, дворівнева.
- Матеріал — алюміній
- Товщина стінок — 0.45 мм
- Вага — 500 грамів
- Висота -1.30 до 2.35 метра
- Дворівнева
- Фіксується напівобертом самої труби або вліво або вправо.
- Виробництво — Китай
Сфера застосування штанги: сучкоріз, плодознімач, підсак (ловинна снасть) тощо.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 40 мм |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Загальна довжина | 650 мм |
| Твердість ріжучого леза | 35 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 34 мм |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Daiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴






