
Глечик глиняний Венеція 1.6 л
308 ₴
- В наявності
- Код: венеция 1.6
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глиняний глечик Вененція
Для подавання будь-яких напоїв
- Вага 0,5 кг
- Висота 290 мм.
- Об'єм 1,6 л
- Матеріал — глина червона (подібна)
Також у наявності є глиняні стопки, набір із 6 тих штук 250 грн
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Висота | 29 мм |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Слов'янськ ЕКО |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 380 мм |
| Форма | Фігурна |
| Діаметр | 380 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ручки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴





