
Саджалка ручна сівалка
976 ₴
- В наявності
- Код: сажалка 75x75
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саджалка ручна для розсади і великих городніх культур
- Призначена для висадки розсади (касет) і великих городніх культур (картопля)
- Діаметр отвору 75х75 мм
- Глибина для висадки 150 мм
- Леза виготовлені з товстого металу, товщиною 3 мм
- Ручки виготовлені з профільної труби 20х20 мм, товщина 2мм.
- Висота 1100 мм
- Вага 5 кг
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Основні | |
| Виробник | Модуль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість бункерів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Кількість висіяних рядів | 1 |
| Ширина міжряддя | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина загортання насіння | 150 |
| Об'єм бункера | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴




