
Сіялка точного висівання ручна
700 ₴
- В наявності
- Код: точная
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Сеялка ручна точного висівання. Виробництво — винниця.
- Сеялка ручна однорядна призначена для рядового посіву насіння зернових і овочевих культур у теплицях, у відкритому ґрунті на дачних і присадибних ділянках.
- Втулки, що висівають, мають заглиблення, заповнені по колу з різним кроком і різною глибиною під різні типи насіння в бункері, є обмежувальна щітка, яка залишає в заглибленнях висівної втулки одне або кілька насіння залежно від їх размера.
- Щітка має бути відрегульована в такий спосіб, щоб її щетиною торкалися поверхні посіву овочів втулки.
- Для забезпечення надійної роботи та точного висівання сілка комплектується скидачем насіння, який кріпиться гвинтом.
Принцип дії сітківки ґрунтується на обертанні висівної втулки, у заглибленні якої потрапляють насіння, і скидаються скидачем у сошник, звідки потрапляють у землю.
Комплектність
1. Сеялка, зі встановленими втулкою для висівання моркви, цибулі шпинату, редиски, салату, кропу, петрушки, перцю та інших дрібном'яних культур. З кроком посіву 45 см (12 заглиблень O4,5 мм, завглибшки 3 мм) і скидачем радіусом R 19,5 мм.
2. Втулка для висівання буряків, гороху, сої, що забезпечує крок висівання 10-12 см (6 заглиблень об 10 мм завглибшки 8 мм).
3. Втулка для висівання кукурудзи, що забезпечує шар посіву 45-47 см заглиблення 12 мм завглибшки 9 мм).
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Основні | |
| Виробник | СОВЕК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бункера | 0.75 куб. дм |
| Кількість бункерів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа | 100 кв.м |
| Кількість висіяних рядів | 1 |
| Ширина міжряддя | 400 мм |
| Глибина загортання насіння | 50 мм |
| Тип висівного апарату | Котушковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сошника | втулка |
- Ціна: 700 ₴






