
Гілкоріз ручний висотний. 4 мм лезо
493 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз висотний, ручний із ножівкою і шпагатом
- Товщина леза 4 мм.
- Діаметр гілки до 34 мм.
- Шпагат завдовжки 3 м.
- Ножовка съёмная.
- Конструкція повністю метал.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 40 мм |
| Твердість ріжучого леза | 35 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 34 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 650 мм |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴






