
Ямобур садово-будівельний, бур 150 мм. Бур
1 233 ₴
- В наявності
- Код: Бур150
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур ручний садово-будівельний, шнековий.
У наявності також є інші розміри: 100 мм.=850 грн., 150 = 950 грн., 200 мм.=1050 грн..
- Діаметр 150 мм.
- Шнекового типу.
- Ножі приварені до 2 підсилювачів, товщина — 4 мм.
- Товщина ножів — 3 мм.
- Ножі 2 шт. - сталь г65
- Шнек сталь 40.
- Товщина шнека 1.5 мм
- Товщина стінок труби 2 мм.
- Висота 130 см.
- Розбірний. Можна подовжувати.
- Підходить для буріння отворів у землі, саду, на будівельній ділянці, для буріння свердловин.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модуль |
| Країна виробник | Україна |
| Форм-фактор | Розбірної |
| Кількість ножів (шнека) | 2 |
| Діаметр ножів (шнека) | 150 мм |
| Довжина інструменту | 1400 мм |
| Довжина рукоятки | 800 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 250 |
| Основні | |
| Довжина бура | 130 мм |
| Марка бурового встановлення | г65 |
| Максимальний діаметр бура | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴




