
Культиватор ручний, еж Їжак 6 р.
298 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний культиватор їжаж, 6 рядний. ОПТ — телефоном!
- Дає змогу культивувати ґрунт своїми алюмінієвими зірками.
- Дає змогу підрізати бур'ян П-подібним ножем
- Матеріал корпусу сталь 40
- Матеріал зірок — алюміній
- Матеріал ножа сталь г65
- Ширина ножа 15 см
- Висота ножа 12 см
- Одягається на держак діаметром 30 мм
- Ніж потрібно заточувати
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 180 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 6 |
| Довжина інструменту | 280 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴



