
Кукурудзолущилка ручна г. Вінниця
773 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кукурудзолущилка ручна Вінницька.
Основні відомості про виріб
Ручна кукурудза-кухоль призначена для зняття зерен із качанів кукурудзи в особистих підсобних господарствах.
Кукурудзолущилка дає змогу в домашніх умовах неабияк полегшити та прискорити зняття зерен із качанів кукурудзи.
- Виготовлена з міцного металу
- Пофарбована порошковою фарбою
- Кріплення в комплекті
- 370*175*253
- Вага 2.1 кг
- Гарантія 12 міс.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴








