
Корито садове, до 100 кг, кузов для тачки, садове
765 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корито для тачки оцинковане, садове.
- Підходить для садової-городильної тачки
- Отвори для кріплення свердляться самостійно
- Товщина листового металу 0.5 мм
- Покриття оцинковане
- Довжина максимальна 820 мм
- Ширина максимальна 675 мм
- Висота 250 мм
- Розмір дна 430*400
- Вага 3.2 кг
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 65 кг |
| Об'єм кузова | 90 л |
| Товщина кузова | 0.95 мм |
| Оцинкований кузов | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Діаметр колеса | 4.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴




