
Решітка, гриль, барбекю, велика, глибока
411 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка для приготування їжі на вогні.
- Решітка-гриль, барбекю велика, глибока
- Решітка не тонка, не одноразова, не гнеться, не на 1-сезон
- Периметр і перемички виготовлені з прута 3.5 мм, поперечні стрижні з 2 мм.
- Матеріал залізо
- Покриття хромоване, не відвалюється, не лущиться
- Розмір 425х310х50 мм
Конструкція розбірна, проста та надійна. Решітка універсальна, підходить для приготування будь-якої їжі (птиця, м'ясо, ковбаси, риби, овочів и т.д.).
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 310 мм |
| Ширина робочої поверхні | 425 мм |
| Довжина ручки | 400 мм |
| Вага | 0.9 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь каленная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴



