
Мачете
258 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мачете, він же великий і широкий ніж.
- Лезо виготовлено зі сталі - марка 40
- Товщина леза 2 мм
- Ширина леза 100 мм
- Довжина леза 450 мм
- Загальна довжина мачете 600 мм
- Рукоятка виготовлена з пластику рифленного
Мачете можна використовувати не тільки в джунглях, їм також можна очистити ділянку від заростей бур'яну, комыша, подтисать гілку дерева і т. д.. Хороший подарунок рибаку, мисливцю, туристу.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 450 мм |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Поверхня | Глянсова |
| Матеріал леза | Сталь |
| Заточення леза | Однобічна |
| Вага ножа | 2 г |
| Довжина в складеному стані | 60 см |
| Довжина ножа | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукоятки | 200 |
| Матеріал піхов | немає |
| Твердість ріжучого леза | 143 |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 100 |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴



