
Вила копальні зі сталевим тримачем.
700 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вила копальні з суцільнометалевим тримачем, вони ж садово-назяні.
- Вила 4 зуби, легкі та зручні
- Зубці виготовлені з гартованої легованої сталі марки 40Х
- Зварювання загартоване (зуб'яча та тримач спочатку приварені до куточка, після вила цілком загартовані)
- Товщина куточка, до якого приварені зубці та приварений трик, має товщину 6 мм
- Товщина зубців 8 мм
- Ширина кожного зуба 12 мм
- Ручка на тримачі виготовлена із заліза
- Корисна ширина вил 180 мм
- Корисна висота вил 240 мм
- Загальна довжина 1115 мм
- Вага 2 кг
- Покриття — порошкова фарба
Вила призначені для всмоктування ґрунту, перекладання сіна, гній тощо.
Викорчувати коріння дерев не рекомендується (зуб'яча можуть погнуться, зварювання залишиться на місці).
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Вила копальні |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 180 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Довжина рукоятки | 880 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Твердість робочої частини | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴








