
Ножівка садова 270 мм.
107 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка садова 270 мм. Він же ж сучкоріз.
- Зубці розведені та загартовані
- Довжина 270 мм
Призначена для обрізання гілок, сучків.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Довжина ріжучого полотна | 270 мм |
| Товщина ріжучого полотна | 1.2 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів на дюйм | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴




