
Покришка з камерою для тачки 4.00-6 (2PR). Шина з камерою (13х4)
287 ₴
- Немає в наявності
- Код: PK-120024
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покришка з камерою для тачки 4.00-6.(4PR). Шина з камерою (13х4)
Гума з камерою для тачки, садовою або будівельною.
- Шина — пневматична
- Ніпель — під прямим кутом
- Комплектація — з камерою
- Діаметр диска, дюйм — 6
- Ширина шини, дюйм — 4.00
- Діаметр зовнішній — 330 мм
- Норма шарності — 2PR
- Виробник — High Quality, Китай
Нейлонова шина з глибоким протектором і внутрішня камера з прямим шийним клапаном (золотник) під прямим кутом.
Ця шина використовується на широкому спектрі садових, будівельних тачок і деякої садової техніки
Шина має використовуватися разом із внутрішньою камерою, яка входить до цього комплекту.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Діаметр | 330 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Основні | |
| Вантажопідйомність | 90 кг |
| Обсяг кузова | 120 л |
| Діаметр колеса | 330 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴


