
Єлектроплита Леміра ЕПЧ-Т 2-3,0 кВт/220 В (два диски)
1 706 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Індикатор залишкового тепла | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.58 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність | 3 кВт Вт |
| Тип | Настільна плита |
| Комплектація | - Електроплитка-Інструкція-Упаковальна коробка |
| Керування | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Гарантія | 1 рік |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Нагрівальний елемент | Чавунний млинець |
| Габарити | 530х300х100 мм |
| Країна походження | Україна |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр конфорки | 180 мм |
| Род тока | Змінний |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТом | 12.2.007.0-75 |
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 706 ₴






