
Сапка з пилки середня 170 мм
248 ₴
- В наявності
- Код: Тяпка пила 170
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сапа, полотно стрічкова пилка.
Сапа (тяпка, мотика) — це легкий інструмент, призначений для спалаху ґрунту та очищення його від бур'янів, а також для формування грядок і лунок перед посадкою. У цьому інструменті упор робиться на якість.
Вуглецева сталь і якісне складання — це основа довговічності цього виробу.
У нашому магазині ви також можете придбати сапки завдовжки 200 мм і 150 мм.
Заточується на стонці, абразивним колом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага | 340 гр |
| Довжина робочої частини | 17 см |
| Довжина сапи | 17 см |
| Діаметр під держак | 30 мм |
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.34 кг |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 170 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴








