Новинка

Решітка-гриль чавунна 400х300
1 116 ₴
- В наявності
- Код: пм3
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка гриль є досить простим і зручним пристосуванням.
Чавунна решітка для мангала дає змогу готувати фактично будь-які продукти — м'ясо, рибу, птицю, сосиски, овочі.
Решітка для мангала, зроблена з чавуну, має низку переваг, які дають змогу швидко та зручно приготувати будь-яку страву.
Характеристики:
| матеріал | чавун |
| форма | прямокутна |
| тип | решітка для гриля |
| довжина | 40 см |
| ширина | 30 см |
| товщина | 1.1 см |
Вимагає механічного очищення, від земельно-піскової суміші.
Очищається щіткою для металу, піскострумивкою, штробометом, водометом тощо.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина робочої поверхні | 30 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина робочої поверхні | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина ручки | 3 мм |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Матеріал | Чавун |
| Тип | Гриль, барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴





